Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ


•  Kullanıcı, fahemmobilya.com’a üye olurken verdiği bilgilerin doğrulunu ve bu internet sitesinde alışveriş işlemini yasal yollar ile yapacağını, fahemmobilya.com’da kötü niyetli işlemler yapmayacağını peşinen kabul ve beyan eder.
•  Kullanıcı adı ve şifresinin güvenliğinden üyenin kendisi sorumlu olup, bunların kaybından veya üçüncü şahıslara verilmesinden dolayı doğan zararlardan Fahem Exclusive sorumlu tutulamaz.

•  Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Fahem Exclusive sorumlu değildir. Fahem Exclusive, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

•  FAHEM EXCLUSİVE  işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

•  FAHEM EXCLUSİVE, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

•  Bu internet sitesi FAHEM EXCLUSİVE’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. FAHEM EXCLUSİVE, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

FAHEM EXCLUSİVE üye’lerin hizmetlerin kullanımı sırasında kaybolacak ve/veya eksik alınacak, yanlış bir adresin verilmiş olmasından dolayı yanlış adrese iletilecek bilgi, mesaj ve dosyalardan sorumlu olmayacaktır.

Üyeler, üyelik sözleşmesini okuyarak veya okumasalar bile okudukları varsayılarak:
a) Tehdit edici, ahlak dışı, ırkçı, ayrımcı, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına, vatandaşı olduğu diğer ülkelerin yasalarına ve uluslararası anlaşmalara aykırı mesajlar ve yorumlar göndermemeyi,
 b) İnternet sitesi üzerinde eklenecek yazışmaların, konu başlıklarının, rumuzların, genel ahlak, görgü ve hukuk kurallarına uygun olmasını,
c) Diğer Üye ve kullanıcıları taciz ve tehdit etmemeyi,
d) Diğer Üye ve kullanıcıların hizmetleri kullanmasını etkileyecek şekilde davranmamayı, diğer kullanıcıların bilgisayarındaki bilgilere ya da yazılıma zarar verecek bilgi veya programlar göndermemeyi, 
e) Başkalarına ait olan kişisel bilgileri kayıt etmemeyi, kötüye kullanmamayı, borçlanırlar.


•  FAHEM EXCLUSİVE bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, FAHEM EXCLUSİVE markası ve diğer markalar, www.fahemmobilya.com  alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. FAHEM EXCLUSİVE’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

•  İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve fahem exclusive tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından fahem exclusive hesabının gerek fahem exclusive’yi gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya fahem exclusive’nin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde fahem exclusive kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrica, FAHEM EXCLUSİVE  internet sitesi uzerinde yer alan "tavsiye edin, puan kazanın" uygulamasi, İstenmeyen Ticari İleti/ "unsolicited bulk e-mail” (UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı hediye çekleri ve kazanmış olduğu puanları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. FAHEM EXCLUSİVE ‘in bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

•  FAHEM EXCLUSİVE, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

05323320737

Telefon

Bizi Takip Edin

www.fahemmobilya.com ©
X
Arayın Lütfen.